Назад

Про що мріють зірки?
"Аква Віта" мріє заробити на пенсію, а EL Кравчук - одружитися на принцесі


Кажуть, мріяти не заборониш. Та і не варто забороняти. Мріяти не просто приємно. Мріяти — вигідно. По-перше, мрїі не зобов'язують до їх втілення. По-друге, мріями можна ділитися без боязні заздрості. Напевно тому співаки з радістю погоджувалися погомоніти про свої мрії. А ми з не меншою радістю користалися цим.

Найромантичнішим у своїх мріях виявився Андрій Кузьменко з популярної групи "СКРЯБІН". Він ще з дитинства мріє політати за штурвалом літака. Може, тому такою вдалою вийшла відома пісня "Птахи". Мрію відчути себе пернатим Андрій втілив в образах птахів. Хоча це зовсім не означає, що з бажанням сісти за штурвал літака доведеться розпрощатися. Уявляєте, яка пісня з'явиться після здійснення мрії дитинства?!
Коли у телефонній трубці почулося сонне "ало-о" Наталки МОГИЛЕВСЬКОЇ, зрозуміла: будити людину запитанням про заповітну мрію зовсім не доречно. На даний момент найбільша мрія співачки — виспатись. Але, з іншого боку, у цих співаків, завжди так бракує часу на розмови з пресою. Словом, журналістська цікавість взяла верх над вихованістю. "Я вже давно визначилася зі своєю мрією, — без нотки образи за несподіваний дзвінок відповіла співачка.— Я мрію довго і добре співати. У майбутньому ви самі зможете побачити, чи вона здійсниться. Я докладатиму до цього максимум зусиль". Поживемо — побачимо.
Іншою на запитання про заповітну мрію була реакція ТАЇСІЇ ПОВАЛІЙ. Зірка зізналася, що їй потрібно подумати, і попросила зв'язатися з нею через півгодини. "Напевно, мрією мого життя є знайти і заспівати пісню пісень",— заявила після роздумів Тая. Зрештою, хто сказав що це нереально? У кожного своя пісня пісень. У Таїсії ще чимало часу для пошуків. А відомо, хто шукає — той і знаходить.

Більш меркантильним у своїх мріях виявився лідер групи "АКВА ВІТА" Ігор Балан. Дивно, у такому ранньому віці хлопець мріє заробити на пенсію. Втім, нема чого дивуватись. Із сьогоднішньою системою оподаткування не так просто виділяти із заробку ще й на заощадження для так званого пенсійного фонду.

Як завжди оригінальним у відповідях виявився соліст "В.В." Олег Скрипка. Він сказав лаконічно: "Гроші." А потім подумав і додав: "Вони дають свободу у житті творчості і мріях ". І спробуй з цим посперечатись.
Чисто батьківські мрії у ще наразі бездітного ВІКТОРА ПАВЛИКА. Співак над усе на світі бажає, щоб його майбутні діти були здорові і щасливі. Такі мрії наводять на таке запитання: а коли він з дружиною планує заводити дітей? На те Віктор загадково відповів: "Не переживайте, ми не забудемо повідомити про це пресу".
ОЛЯ ЮНАКОВА не мріє ні про співацьке довголіття, ні про здоров'я, ні про гроші. Оля, як кожна жінка, хоче бути коханою все життя. А якщо згадати, що вона дуже любить куховарити і займатися рукоділлям, то претендентів на руку і серце має бути немало. Цікаво, хто ж стане тим щасливцем, який здійснить її мрію?
Близьким до Ольги Юнакової у своїх мріях виявився Е L КРАВЧУК. Тільки от його мрія конкретнішого характеру. Не просто бути коханим все життя, а одружитися. І, судячи з тексту однієї з пісень, з Принцесою Несміяною, яку він хоче розсмішити. Уявляєте, яке веселе сімейне життя чекає співака у разі здійснення мрії?
Як на мене, більшість з цих мрій мають великі шанси реалізуватися. Зрештою, а хто сказав, що мрії не збуваються? Тільки треба по-справжньому цього хотіти — і серцем, і розумом. І діяти.

Галина ЯНИШІВСЬКА

 

© Всі права захищені! Використання будь-яких матеріалів, що є на сайті лише із дозволу власника.

e-mail: igorbalan@yandex.ru

Головна || Історія || Музика || Фото || Співпраця || Преса || Контакти