Назад

Ігор Балан з "Аква Віти" розвіяв чутки навколо гурту


 

— По-перше, ми з Ірою Філатовою не брат і сестра, не чоловік і дружина. По-друге, часто можна почути, що Іра — сестра нашого директора Сергія Гулієва. Це не так. Вона не його сестра та не його дівчина. Ми просто всі разом працюємо. А поза роботою у нас цілком різні життя.

— Напевно, дуже багато нового дізнаєшся про себе з таких пліток?

— Так! Інколи трапляються досить дивні речі. Я нещодавно дізнався, що у мене хтось десь народився. Це не так. Чутки ростуть і розмножуються з дивовижною швидкістю. Фанати самі їх вигадують.

— А про що вам прихильниці у листах пишуть?

— Пишуть, що закохані в мене. Я теж їх усіх люблю, але просто фізично не в змозі відповісти на всі листи — їх тисячі. Є декілька видів прихильників: найромантичніші, що без улюбленого гурту жити не можуть; фанати закохані й фанати спокійні. Я — фанат спокійний. Якщо мені якийсь гурт подобається, то я просто тихо насолоджуюся. Не намагаюся зустрітися з цим гуртом, не завалюю листами. Найфанатичніших прихильників важко витримати. Деякі дівчата писали, що повісяться, отруяться, якщо я їм не зателефоную... Траплялося й таке, що нам з Ірою доводилося відповідати на такі дзвінки, їхати на зустріч із ними. Навіть додому до себе приводили. Щоб діти заспокоїлися. Ми любимо всіх своїх прихильників, але коли у тебе з ранку до ночі під вікном стоїть натовп, кричать, кидають камінчики у вікно, перекидають смітники біля будинку... Щоб це витримати, потрібні міцні нерви.

— Розкажіть, як утворився гурт?

— Гурт було створено 4 роки тому. Я записав перший альбом ще без Іри. З Ірою ми познайомилися за три тижні до фестивалю «Червона рута». Вже після того, як я вийшов у фінал. Відбір пройшов сам, а поїхав на фестиваль уже з Ірою. Наш виступ одержав «Відзнаку фестивалю».

— Ви за фахом музикант, чи му зика — ваше захоплення?

— Я закінчив музичне училище по класу баяна. А естрадна музика — «рожева мрія» мого дитинства, до якої прагнув. На цей момент я повністю перекваліфікувався з баяна на фортепіано й синтезатори. Іра не має музичної освіти, але тембр її голосу феноменальний. У неї — талант від Бога.

— А як відбулося ваше знайомство?

— Один ді-джей з кіровоградського радіо сказав мені, що є класна дівчина, яка чудово співає. Я, зрозуміло, спочатку не повірив. Але після того, як вона заспівала...

— Хто входить до складу гурту , крім вас з Ірою ?

— Балет, музиканти: гітарист, перкусіоніст, клавішник. Плюс директор. Всього — восьмеро.

—Хто пише музику та вірші?

— Музику та аранжування роблю я. Тексти пише наш продюсер Олександр Бригинець. Інколи, щоправда, я або Іра також намагаємося писати тексти, але рідко—з поетичними даними у нас якось не склалося. Всі пісні останнього альбому «А тепер усе інакше» написав Бригинець.

— Як проходили зйомки останнього кліпу «Поле азарту» ?

—Знімали два тижні, взимку. Зйомки були складні. Але ми мужньо вистояли. Яким кліп вийшов — судити вам. Одним він подобається, іншим — ні, у третіх викликає шок. Профінансував зйомку цього кліпу офіційний спонсор гурту «Аква Віта» — виробник мінеральної води «Миргородська». Кліп — уже п'ятий у гурту. Вийшло три альбоми: «Несказані слова», «Технотронутий», «А тепер усе інакше». Днями починається запис нового альбому. Одна пісня буде записана з Віктором Павліком. Турецька тема з аквавітнутим ухилом.

—Ви багато подорожуєте з концертами різними містами. У яких містах вас приймали найкраще?

— Наше турне не припиняється вже більше року. Даємо по 5-10 концертів щомісяця. Найкраще нас сприймають у Полтаві, там прихильники найфанатичніші. А «найхолодніше» місто — Донецьк. Коли ми туди приїхали, нам здалося, що ми потрапили в комунізм: там усюди серпи з молотами. Леніни.

—У вас є фан-клуби?

— У багатьох містах. У Києві офіційний фан-клуб «Аква Віти» та «Території А» збирається щосереди о 16.00 на лівому березі у кінотеатрі «Промінь» (Харківське шосе,
168-ж) та щочетверга о 16.00 у Палаці культури «Росток».

—Яку музику ви слухаєте на дозвіллі?

—У мене полярні музичні уподобання. Люблю все, що якісно та красиво. "Prodigy", "Queen", Стінг, Сандра та "Enigma". Єдиний техногурт, який подобається на 100% — це "Е-Type". Ірі до вподоби блюзи: Мерайа Кері, Тоні Брекстон.

—Й нарешті — побажання прихильникам.

—Бажаю всім, хто прагне чогось досягти, — не зупинятися, не
втрачати надії.

Оксана Красіна

© Всі права захищені! Використання будь-яких матеріалів, що є на сайті лише із дозволу власника.

e-mail: igorbalan@yandex.ru

Головна || Історія || Музика || Фото || Співпраця || Преса || Контакти