Назад

"Аква Віта" розпочала червоноградський концертний сезон - 98?


 

"Ти йдеш на концерт?", "А скільки коштує квиток?", "Територія-А приїжджає!", "Проведи мене безкоштовно", "А хто виступає?"
Чутки про виступ "Аква Віти" в нашому місті почали поширюватися ще у понеділок. Нарешті з'явилась нагода вгамувати музичний голод. Адже останній концерт відбувся ще наприкінці серпня минулого року - на День Шахтаря. На відміну від суботнього концерту, стадіон був заповнений тоді вщент - близько 20 тис. глядачів. А тепер зібралося лише 350-400 чоловік (стільки продано квитків) плюс ті, кого пропустили безкоштовно наприкінці концерту.
Розворушували публіку львів'яни з групи "Набат". Представили вони досить непогані нові композиції. І от, коли певна частина публіки вже була на ногах, на подіум вийшла "Аква Віта". Незважаючи на шалену спеку, молодь танцювала, веселилась, "ходила на головах". Сонечко припікало настільки, що аж вокалістка "Аква Віти" Іра попросила водички. На концерті відбулася прем'єра трьох пісень, які увійдуть до нового альбому: "Я бачу", "Тільки ти" і "Чекаю".
Ще до їхнього виступу ваш покірний слуга та представник кабельного телебачення ТРК "Бужани" Володимир Зубков взяли інтерв'ю у "територіанців". Відеоверсію ви можете переглянути у суботу та неділю на каналі ТРК "Бужани".

— Коли ви вперше почули музику?

Ігор: Це було дуже давно. Мої батьки люблять музику, і я її чув, мабуть, протягом усього дитинства.

Іра: У мене в сім'ї ніхто не співав, крім батька, якому дуже легко це давалося. Він, нажаль, не дочекався мого першого альбому. Не знає, що мені в житті так пощастило, що я познайомилася з Ігорем.

— Який день ви вважаєте днем народженням групи?

Ігор: Це був виступ на фестивалі "Червона Рута" 27 травня 1995 року.

Іра: Ми познайомилися за два тижні до нього. Не було серйозних підготовок, хореографії. Я дуже хвилювалась. І після концерту Ігор дві години поїв мене кавою.

—Хто вас познайомив?

Іра: Андрій Мішура. Є такий хлопець у Кіровограді. Він працює на радіо і був нашим спільним знайомим. Я дізналась, що Ігорю потрібна вокалістка. Ігор попросив мене щось заспівати, і я виконала пісню Сем Браун "Stop". Того дня він нічого не сказав.

Ігор: Я був вражений. Мені потрібно було переосмислити, чи насправді це було.

Іра: До того часу він мене не знав. А раптом у мене просто сьогодні добре вийшло? Він стояв перед великою відповідальністю взяти людину на "живий" фестиваль, який проходив у Севастополі.

Ігор: Я вважаю, що у неї талант від Бога. Немаючи музичної освіти, так гарно співати.

— А зараз ви десь навчаєтесь?

Іра: У Київському Державному університеті культури і мистецтв. Я буду менеджером шоу-бізнеса, а Ігор - режисером естради і масових свят. Я закінчила перший курс на відмінно.

— Ну що ж, вітаю тебе!.. Скільки у вас пісень?

Іра: У нас разом з Ігорем - близько 60-ти.

— Хто займається вашим сценічним образом?

Ігор: Ми самі ж. Я пишу і аранжую музику. Вокал - Ірини і мій. Хореографією займається Іра. Тобто у нас, скажемо так, своя власна фабрика.

Іра: Є багато задумів: запросити шоу-балет," живих" музикантів. Але на все це потрібні гроші, і я сподіваюся, що ми їх знайдемо.

— На яку пісню був відзнятий перший відеокліп?

Іра: "Женьмінь-Жебао".

— Скільки їх всього?

Іра: П'ять.

Ігор: Скоро розпочнуться зйомки кліпу на пісню з нового альбому.

Іра: До речі, новий альбом дуже відрізнятиметься від попередніх. Серйозніші тексти, музика. Попередні були розраховані більше на підлітків, але це не означає, що ми про них забули.

Ігор: Ми переходимо більш до інтелектуальної музики.

— Коли ми його побачимо?

Іра: Напевно, в жовтні чи листопаді. Матеріал запишемо ще влітку. А для тиражування потрібні домовленості з рекординговими компаніями.

— Чи не надходили пропозиції стати ведучими музичної програми?

Ігор: Справа в тому, що ми цього дуже не любимо. Я вважаю, що ведучі повинні бути ведучими, композитори - композиторами, а співаки - співаками.

Іра: Кожен повинен займатися своєю справою. Коли Олександр Ягольник веде "Пісню року", то видно, що він для цього народжений. Хоча, у мене було декілька радіопрограм на "Промені" в "Музичному тижні". Це було давно. У мене був псевдонім "Крапелька". І люди відразу впізнавалимій голос, мою манеру говорити. Посипались листи з вітаннями. Мені було приємно. Пізніше я все-таки зрозуміла, що це не для мене. Актор Еді Мерфі якось сказав: "Якщо ти щось робиш добре, то вкладай у справу своє серце. Інакше нічого не вийде".

— Що вас в житті найбільше хвилює?

Іра: Майбутнє. Наше і наших дітей. Деколи нас запитують, чи вистачає грошей, скільки заробляємо? Ігор якось відповів: "Грошей потрібно стільки, щоб про них не думати". І я з ним згодна.

Ігор: Наше життя нагадує биття головою об стінку. Ти щось намагаєшся зробити, а тобі навмисно заважають. У мене з'являються думки, щоб поїхати у Європу і заробляти гроші.

Іра: Ми з таких сімей, де були гроші, але й де знали їхню ціну. Тому ми розуміємо, що тільки своїми руками можна щось зробити... До речі, якщо це цікаво, два попередні альбоми були фактичні подаровані. Ми за них нічого не отримали.

— А тиражувальники?

Ігор: А вони заробили непогано.

Іра: Коли ми зустрілись з ними, вони сказали, що це як реклама для нас, що ми повинні бути вдячні за це. А лише офіційний тираж був 500 тис. альбомів.

Ігор: З новим так не буде. Якщо ні з ким не домовимося, то будемо слухати його вдома і виїжджатимемо з сольними концертами по Україні.

— Як ви відпочиваєте?

Ігор: Я люблю просто полежати на дивані, послухати музику, подивитись фільм.

Іра: А ще ми купили "SEGу" і телефонуємо один до одного, розповідаючи, хто у кого виграв.

Ігор: Цього року ми потрапимо на море. Це буде під час фестивалю "Таврійські ігри" в Одесі.

Іра: Після виступу ми залишимось на декілька днів. Організатори будуть в шоці.

— І на завершення декілька побажань Червонограду.

Ігор: Я бажаю, щоб ви мали можливість ходити на концерти. І ще, якщо у вас є мета, щоб ви обов'язково її досягли.

Іра: Виховуйте самі себе, не лінуйтесь. Ми вас усіх любимо. Па-па.

Юрій Камельчук

м. Червоноград

© Всі права захищені! Використання будь-яких матеріалів, що є на сайті лише із дозволу власника.

e-mail: igorbalan@yandex.ru

Головна || Історія || Музика || Фото || Співпраця || Преса || Контакти